Kontakt

GB Spółka Jawna
ul. Abrahama 16, 81-352 Gdynia (mapa)
Tel.:+48 58 621 99 15, tel/fax: +48 58 620 51 54
Zapraszamy codziennie
w godzinach 8 - 20

E-mail: kontakt@kantorgb.pl
KRS: 0000010313

Kursy walut

Jednostka walutowa: 100

Kupno Sprzedaż
USDUSA386,00401,00
EUREuropa417,00432,00
GBPW. Brytania480,00500.00
CHFSzwajcaria391,00406.00
AUDAustralia290,00310,00
DKKDania56,2057,70
CADKanada285,00305,00
NOKNorwegia45,2046,70
SEKSzwecja43,6045,10
JPYJaponia3,553,85
CSKCzechy15,7016,70
SURRosja6,507,50
Ostatnia modyfikacja: 29.03.2017, 12:53

Witamy na stronach kantoru G&B

Działamy na rynku finansowym od 20lat. Współpracujemy z największymi bankami komercyjnymi w Polsce. Oferujemy profesjonalną obsługę, doradztwo, dyskrecję i wysokie standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy wydzielonym pomieszczeniem do przeprowadzania transakcji. Wieloletnie doświadczenie, solidność i znajomość rynków przysporzyły nam tysiące stałych klientów, do grona których zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Gotowi jesteśmy do poważnych negocjacji każdej transakcji. Sprawdź nas!!!

    


.