Kontakt

GB Spółka Jawna
ul. Abrahama 16, 81-352 Gdynia (mapa)
Tel.:+48 58 621 99 15, tel/fax: +48 58 620 51 54
Zapraszamy codziennie
w godzinach 8 - 20

E-mail: kontakt@kantorgb.pl
KRS: 0000010313

Kursy walut

Jednostka walutowa: 100

Kupno Sprzedaż
USDUSA400,00420,00
EUREuropa427,00447,00
GBPW. Brytania495,00515,00
CHFSzwajcaria399.00419,00
AUDAustralia299,00319,00
DKKDania57,3059,30
CADKanada297,00317,00
NOKNorwegia47,1049,10
SEKSzwecja44,5046,50
JPYJaponia3,563,88
CSKCzechy16,1017,00
SURRosja6,507,50
Ostatnia modyfikacja: 21.01.2017, 9:32

Witamy na stronach kantoru G&B

Działamy na rynku finansowym od 20lat. Współpracujemy z największymi bankami komercyjnymi w Polsce. Oferujemy profesjonalną obsługę, doradztwo, dyskrecję i wysokie standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy wydzielonym pomieszczeniem do przeprowadzania transakcji. Wieloletnie doświadczenie, solidność i znajomość rynków przysporzyły nam tysiące stałych klientów, do grona których zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Gotowi jesteśmy do poważnych negocjacji każdej transakcji. Sprawdź nas!!!

    


.