Kontakt

GB Spółka Jawna
ul. Abrahama 16, 81-352 Gdynia (mapa)
Tel.:+48 58 621 99 15, tel/fax: +48 58 620 51 54
Zapraszamy codziennie
w godzinach 8 - 20

E-mail: kontakt@kantorgb.pl
KRS: 0000010313

Kursy walut

Jednostka walutowa: 100

Kupno Sprzedaż
USDUSA401,00416,00
EUREuropa424,00439,00
GBPW. Brytania501,00516,00
CHFSzwajcaria398,00413,00
AUDAustralia306,00321,00
DKKDania57,0059,00
CADKanada304,00319,00
NOKNorwegia47,8049,80
SEKSzwecja44,2046,20
JPYJaponia3,603,88
CSKCzechy15,8016,80
SURRosja6,707,50
Ostatnia modyfikacja: 25.02.2017, 9:22

Witamy na stronach kantoru G&B

Działamy na rynku finansowym od 20lat. Współpracujemy z największymi bankami komercyjnymi w Polsce. Oferujemy profesjonalną obsługę, doradztwo, dyskrecję i wysokie standardy bezpieczeństwa. Dysponujemy wydzielonym pomieszczeniem do przeprowadzania transakcji. Wieloletnie doświadczenie, solidność i znajomość rynków przysporzyły nam tysiące stałych klientów, do grona których zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze. Gotowi jesteśmy do poważnych negocjacji każdej transakcji. Sprawdź nas!!!

    


.